Film „Ostatni dzwonek” i komentarz prof. Anny Jedynak

Zapraszamy na projekcję filmu „Ostatni dzwonek” – dokumentu z 2013 r. poruszającego kwestię granic ekspansji człowieka. Komentować film będzie prof. Anna Jedynak – przyjaciółka naszej Sanghi i Fundacji, medytatorka krzewiąca Chan wedle Western Chan Fellowship.

Film trwa niespełna godzinę. Potem komentarz i niedługi czas na dyskusję. Zachęcamy do udziału w medytacji o 15:20 do 16:00, a także zostaniu na medytację od 18:00, według planu poniedziałków spokojnie zamieszkiwanych.

Ponieważ otrzymujemy pytania o to, czy spotkanie będzie transmitowane online, wyjaśniamy, że coraz poważniej rozważamy tę dotąd nieco przez nas lekceważoną opcję. Dajcie znać – piszcie na adres fundacja@kannon.pl – jeśli jesteście tym zainteresowani.

Wstęp wolny. Prosimy o darowizny na rzecz Fundacji Kannon w gotówce na miejscu lub przelewem na konto 63 1870 1045 2078 1070 7546 0001.