Do Gości

Szanowni Goście Fundacji,

Znajdziecie tu parę informacji o naszej siedzibie, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Wilczej 27B.

Wejście

Domofon 302 w furtce po prawej stronie bramy. Potem trzeba przejść na tylne podwórko między żłobkiem a kamienicą stojącą na wprost pierwszej bramy. Schemat na https://fundacja.kannon.pl/kontakt/. A tu poszczególne kroki:

Prosimy o zostawienie butów przy wejściu.

Temperatura

Lokal jest wyposażony w piec, więc zimą jest ciepło. Dzięki dobrej izolacji we wnętrzu nawet przy upałach temperatura jest bardzo przyjemna.

Podłoga jest kafelkowa i chłodna. Więc jeśli zdarza się Wam marznąć w stopy, przynieście ze sobą dodatkowe obuwie do środka.

Kuchnia

Jest czajnik, herbata, kawa, cukier. Kubki znajdziecie, łyżeczki też. Mamy lodówkę, w której możecie przechowywać jedzenie czy mleko – ale albo wynieście je na zakończenie zajęć, albo wyraźnie oznaczcie, żeby było wiadomo, że i do kiedy (chodzi o datę przydatności do spożycia) można z tego korzystać.

Kawę i filtry do ekspresu oraz herbatę (czarna, zielona, liczne ziołowo-owocowe) znajdziecie w kuchni. Na blacie są też ciastka – to dla Was, a gdyby było mało, są też w dolnej szufladzie kuchennej.

Siedziska i koce

Przy wejściu głównym, w dużej sali oraz w części za półkami bibliotecznymi znajdziecie krzesła składane. Siedzieć oczywiście można też na ławie wzdłuż okna. Żeby było Wam wygodniej i cieplej, używajcie licznych koców, które znajdziecie za biblioteką.

Dodatkowe maty i poduszki

Znajdziecie je za półkami bibliotecznymi w głównym pokoju. Gdyby było jeszcze za mało, to w tejże wnęce są duże kartonowe pudła, dość bezkształtne – w każdym są po trzy zestawy mat i poduszek. Śmiało korzystajcie.

Wifi

Projektor i dźwięk

Projektor wisi na suficie. Kabel HDMI do podpięcia do laptopa znajduje się (co widać, gdy powieść wzrokiem po suficie i ścianie) w rogu dużego pokoju. Tamże leży na podłodze mały jack podłączony do wzmacniacza i pozwalający odtwarzać dobry dźwięk. Wzmacniacz włącza się kręcąc okrągłym potencjonometrem, przypominającym nieco czarny pedał do maszyny do szycia.

Powodzenia!

ps. Gdyby coś wymagało wyjaśnienia, możecie też pisać w komentarzach, dzięki czemu raz udzielona odpowiedź będzie dostępna dla innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *