Do Gości

Szanowni Goście Fundacji,

Znajdziecie tu parę informacji o naszej siedzibie.

Wejście

Domofon 302 w furtce po prawej stronie bramy. Potem trzeba przejść na tylne podwórko między żłobkiem a kamienicą stojącą na wprost pierwszej bramy. Schemat na https://fundacja.kannon.pl/kontakt/. A tu poszczególne kroki:

Klamka ostatnio trochę oporuje, czyli po otwarciu górnego zamka trzeba wierzyć, że to już, i parę razy spróbować na tę klamkę nacisnąć, gdyby drzwi wydawały się wciąż zamknięte.

Prosimy o zostawienie butów przy wejściu.

Temperatura

Lokal jest wyposażony w piec, więc zimą powinno być ciepło. Zobaczymy, jak będzie latem, ale na razie wygląda na to, że dzięki dobrej izolacji we wnętrzu ma szansę być przyjemna temperatura nawet przy upałach.

Podłoga jest kafelkowa i chłodna. Więc jeśli zdarza się Wam marznąć w stopy, przynieście ze sobą dodatkowe obuwie do środka.

Kuchnia

Jest czajnik, herbata, kawa, cukier. Kubki znajdziecie, łyżeczki też. Mamy lodówkę, w której możecie przechowywać jedzenie czy mleko – ale albo wynieście je na zakończenie zajęć, albo wyraźnie oznaczcie, żeby było wiadomo, że i do kiedy (chodzi o datę przydatności do spożycia) można z tego korzystać.

Dodatkowe maty i poduszki

Znajdziecie je w pokoju obok łazienki. Gdyby było jeszcze za mało, to w tymże pokoju, tuż koło drzwi po lewej są duże kartonowe pudła, dość bezkształtne – w każdym są po trzy zestawy mat i poduszek. Śmiało korzystajcie.

Powodzenia!

ps. Gdyby coś wymagało wyjaśnienia, możecie też pisać w komentarzach, dzięki czemu raz udzielona odpowiedź będzie dostępna dla innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *