Warsztat medytacji zen

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane praktyką siedzącej medytacji, niezależnie od tradycji duchowej, jaka jest Ci bliska.

Gdzie odbywają się warsztaty medytacji

Warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji Kannon, w samym centrum Warszawy przy ul. Wilczej 27B lokal 302. Prosimy wchodzić przez furtkę po prawej stronie bramy, gdzie na domofonie trzeba wybrać numer 302. Fundacja mieści się w drugim podwórku, na które wchodzi się przez bramę znajdującą się niemal naprzeciwko bramy głównej, nieco po lewej stronie.

Przebieg warsztatu

Warsztaty trwają niecałe dwie godziny. Składają się na instrukcję medytacji dawaną przez prowadzącego, po której jest czas na pytania i odpowiedzi. W czasie warsztatu odbywamy też krótką sesję medytacyjną.

Opłaty

Udział w warsztatach jest bezpłatny! Uczestniczki i uczestników zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz organizatora warsztatu Fundacji Kannon – pieniądze można wrzucić do skrzyneczki w lokalu lub przekazać na konto PL63 1870 1045 2078 1070 7546 0001.

Prowadzący

Warsztaty medytacji prowadzi rosi Jerzy Kuun – mistrz zen, uczeń i spadkobierca Dharmy rosiego Jakusho Kwonga. Kuun jest formalnym nauczycielem medytacji zen od 2011 r., a praktykuje ją w BWZ Kannon od 1988 r.

Warsztaty medytacji prowadzone przez Kuuna w centrum Warszawy

Terminy

Warsztaty odbywają się cyklicznie, na ogół raz miesiącu. Najbliższe terminy wymienione są w formularzu zapisów.

Jeśli wymienione terminy Ci nie pasują, prosimy o informację zawierającą Twój adres mailowy, dzięki czemu Kuun będzie mógł wskazać kolejny termin. Wpisz to w formularzu zgłoszeniowym. Poinformujemy Cię o nowych możliwościach.

Formularz zapisu