Sessin Wiosenne 2024

13-20/04/2024

Przygotowujemy się do tegorocznego Sessin Wiosennego, prowadzonego przez rosiego Udżiego z Jackiem Joshinem.

Zebraliśmy wystarczającą kwotę, by pokryć wszystkie koszty sessin: ofiarę dla nauczyciela, koszty zakupów spożywczych oraz noclegu kilku osób przyjezdnych. Bardzo dziękujemy darczyńcom. Dzięki pieniądzom od Was wziąć udział w odosobnieniu będą mogli wysocy i niscy, biedni i bogaci, miejscowi i przyjezdni – kto chce praktykować, może praktykować!

Chociaż tym samym udział w sessin jest nieuwarunkowany wniesieniem opłaty, wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie przez formularz. To jest niezbędne do ustalania wielkości zakupów i ilości posiłków, przygotowywania miejsc w zendo, podejmowania decyzji co do pracy w czasie samu.

Trzy osoby zadeklarowały gotowość przyjęcia ludzi spoza Warszawy. Dzięki. Jeśli chcesz skorzystać z miejsc noclegowych organizowanych przez Sanghę, zgłoś się jak najszybciej. O zabókowaniu miejsca decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Czyli – co dalej

Jeśli chcesz przyjechać na sessin, wypełnił formularz. Napisz w nim, od kiedy do kiedy planujesz być. Zaznacz wyraźnie, jeśli potrzebujesz noclegu. Jeśli tylko możesz, wpłać darowiznę na konto warszawskiej grupy BWZ Kannon numer 51 2130 0004 2001 0568 2737 0003 z dopiskiem „Sessin Wiosenne – darowizna na cele kultu religijnego”. Punktem odniesienia co do wysokości darowizny może być wiedza, że koszt jednego dnia sessin dla jednej osoby to około 150 zł. Ale darowizna może być dowolnej wysokości i nie stanowi warunku udziału w odosobnieniu.

Jeżeli potrzeba Ci jeszcze jakichś informacji, wpisz swoje pytania w formularzu lub ślij maile na adres fundacja@kannon.pl.

A tu formularz zgłoszeniowy na Sessin Wiosenne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *