Rosi Udżi – mowa Dharmy

Interesuje Cię praktyka medytacji zen? Możesz się o niej czegoś dowiedzieć, posłuchać, jak ktoś, kto zajmuje się nią od wielu lat, opowiada o jej formie i znaczeniu. Zwykle w zen nie mówi się za dużo. Mowa Dharmy jest sytuacją wyjątkową.

Zapraszamy na mowę opata Buddyjskiej Wspólnoty Zen Kannon mistrza zen Mikołaja Udżiego Markiewicza, ucznia i spadkobiercy rosiego Jakusho Kwonga.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji Kannon na ul. Wilczej 27B/302 w Warszawie. Zapraszamy bezpośrednio na 19:00 lub na medytację zaczynającą się o 18:00.

Wstęp wolny. Prosimy o darowizny na rzecz Fundacji Kannon – przy wejściu jest skrzyneczka, do której można wrzucać datki.

Online

Prosimy o zgłoszenie przez formularz poniżej. Uwaga! Jeśli zgłosisz się późno, np. w dniu mowy o 18:57, może się zdarzyć, że nie będzie czasu na dostarczenie Ci linku, bo nie dzieje się to automatycznie, a ludzie potrafią działać nieco wolniej niż maszyny (posiadają za to często zalety u maszyn nieobecne). Dlatego postaraj się zgłosić możliwie wcześnie!

Twoje imię

Twoje nazwisko

Twój email (koniecznie)

Twój telefon (niekoniecznie, ale będziemy mogli Cię szybko powiadomić, jeśli coś się stanie i trzeba będzie wydarzenie odwołać)

Komentarz, pytania, wnioski, petycje, inne.