Zaproszenie na oficjalne otwarcie

Serdecznie zapraszamy na ceremonię otwarcia naszej siedziby, miejsca medytacji i spotkań. Uroczystość odbędzie się 11 września 2022 r. i rozpocznie o godz. 15:00 w Fundacji Kannon przy ul. Wilczej 27B w Warszawie.

Fundację utworzyła w 2021 r. Buddyjska Wspólnota Zen Kannon, by na różne sposoby wpierała praktykę medytacji. Chcemy uczcić z Wami to, że Fundacji Kannon udało się zdobyć od Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy lokal na preferencyjnych warunkach, którym teraz możemy się z Wami dzielić. Miejsce jest wspaniałe, otwarte dla osób chcących medytować, mające służyć do prowadzenia różnych aktywności z medytacją związanych. Chcemy, żeby spotkanie stanowiło okazję do podziękowania wszystkim zaangażowanym oraz zaproszenie Was wszystkich do korzystania z tego miejsca.

Plan wydarzeń

• 15:00 rozpoczęcie
  • 15:30 krótka ceremonia: parę słów od Udżiego (przewodniczącego Rady Programowej Fundacji Kannon i opata BWZ Kannon) i nauczycieli
  • 16:15 ofiarowanie kadzidła